Flat carbon Europe

Kontakt

Page tools
Print
Bookmark
Share on
FacebookTwitter
  • SILSCRAP

    czyli nowoczesny recykling złomu
  • Doświadczenie

    Działamy na polskim rynku od 1989 roku.
  • Poszanowanie środowiska

    Prowadzimy działalność w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.
  • Bezpieczeństwo pracowników

    Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych pracowników.

Kontakt

CENTRALA WARSZAWA

ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o.
ul. Kasprowicza 132 (główny biurowiec ArcelorMittal Warszawa)
01-949 Warszawa, PL

Strona główna: ArcelorMittal Warszawa

Biuro Zakupu Złomu

czynne w godzinach: 8.00 - 16.00
tel: 022 835 83 31
tel/fax: 022 835 83 56, 835 84 63

Główny Manager ds. zakupu złomu

Daniel Byszewski
kom. 0728 457 716
daniel.byszewski@arcelormittal.com

Regionalni Przedstawiciele Handlowi

Marcin Iskierka
kom. 0668 664 617
marcin.iskierka@arcelormittal.com

Maciej Kuśmierczyk
kom. 0608 503 200
maciej.kusmierczyk@arcelormittal.com

Michał Betka
kom. 0605 480 588
michal.betka@arcelormittal.com

Specjalista ds. rozliczeń

Kamila Igla
kom. 0605 922 233
kamila.igla@arcelormittal.com

Specjalista ds. rozliczeń

Julita Krawczyk
kom. 0601 797 770
julita.krawczyk@arcelormittal.com

Księgowość:

tel. 022 835 87 28
fax. 022 835 87 37

 

PLAC WARSZAWA

Kierownik placu

Adam Ptaszek
tel. 022 835 85 30, kom. 0602 336 039
adam.ptaszek@arcelormittal.com

Dyspozytor transportu

Janusz Wasiluk
tel. 022 835 85 30, kom. 0603 11 44 40
janusz.wasiluk@arcelormittal.com

Biuro Plac / Kasa

Specjalista ds. rozliczeń

Paulina Skrajna
tel. 022 835 83 18
paulina.skrajna@arcelormittal.com

Specjalista ds. rozliczeń

Monika Zając
tel. 022 835 83 17
monika.zajac@arcelormittal.com

 

ODDZIAŁ BIELSKO-BIAŁA

ul. Chochołowska 1
43-300 Bielsko-Biała
godz: 7.00 - 15.00

Sekretariat:

tel. 033 811 30 91
fax. 033 811 20 60

Manager Oddziału

Marek Rousseau
kom. 0600 976 877
marek.rousseau@arcelormittal.com

Regionalni Przedstawiciele Handlowi

Krzysztof Karkoszka
kom. 0607 999 301
krzysztof.karkoszka@arcelormittal.com

Rafał Drożdż
kom. 0603 114 445
rafal.drozdz@arcelormittal.com

Wojciech Bugała
kom. 0668 664 969
wojciech.bugala@arcelormittal.com

Dyspozytor transportu

Zbigniew Mikler
tel. 033 812 30 97, kom. 0601 465 283
zbigniew.mikler@arcelormittal.com

Mapa regionów handlowych